Терминология

Нижче наведена термінологія, прийнята на сайті. При зверненні під темами, намагайтеся використовувати цю термінологію.

Веб сервіс моніторингу — сайт в мережі інтернет (або мережа з сайтів моніторингу включає в себе в тому числі і web-сервіс), частиною якого є web-сервіс для моніторингу рухомих об’єктів, а так само кілька додаткових web-сервісів GPS тематики.

web-сервіс — програмно-апаратний комплекс, що складається зі спеціалізованого програмного забезпечення і безлічі серверів, службовець для прийому даних від трекерів, обробки прийнятої / завантаженої інформації і відображення отриманої інформації в браузерах.
Так само часто ми називаємо окремий web-сервіс «Розділом» сайту.

Сервіс моніторингу — скорочення від web-сервіс. У загальному сенсі «Сервіс моніторингу» — це спеціалізований сайт, який приймає дані від трекерів і відображає їх розташування в браузері / а так же мобільному додатку заточеного під даний сайт / сервіс.

Програма або додаток — це те, що встановлюється з Google Play (Android), AppStore (iOS), Marketplace (Win Phone з 2019 року підтримка припинена виробником програмного обепеченія), або з настановних файлів (наприклад, APK) на смартфони, планшети та інші мобільні пристрої. Або те, що встановлюється під ОС Windows, Linux, Mac OS з інсталяційний файл.Сайт моніторингу рухомих і не рухомих об’єктів, не є програмою.

Трекер — спеціалізований пристрій (апаратний трекер) або додаток для смартфонів (програмний трекер), яке передає своє місце розташування на заданий сервіс моніторингу.

Апаратний трекер — спеціалізований пристрій, призначений для передачі свого місця розташування на заданий сервер моніторингу.

Програмний трекер — програма для будь-якої з існуючих операційних систем, що емулює роботу апаратного трекера, тобто передає своє місце розташування на заданий сервер моніторингу.

Адреса сервера — це спеціальний IP адреса або текстове назва (доменне ім’я), призначене для прийому даних від трекерів.

Порт — спеціальний номер, який дозволяє в рамках однієї адреси сервера розділити прийом даних від різних моделей трекерів.

Трек — зображення на карті шляху, який вже пройшли.

Маршрут — передбачуваний шлях, який тільки збираємося пройти.

Об авторе

Все материалы представленные на сайте являются, уникальными и неповторимыми. Все права на данные контент принадлежат автору ресурса. Любое размещение контента (частично либо полностью) на других ресурсах и печатных изданиях без указания ссылки на веб сайт источник: www.odesoftami.com являются незаконными.

Если Вы нашли ошибку* или опечатку на сайте, пожалуйста, выделите текст курсором мыши, и нажмите сочетание клавиш Ctrl+W или сообщите нам об этом администратору. (правописание в комментариях * не модерируется).

Оставить комментарий

Увы, но Ваш IP адрес был ранее заблокирован из за рассылки Spam. Ожидайте 333 секунды. или авторизируетесь в личном кабинете и эта форма станет доступной вновь.