RC-27 GSM ключ

Завдяки системі GEOS RC-27 Ви можете забути про втрачені або забутих брелоках. Для додавання нового або видалення абонента достатньо відправити SMS. Надійна система свій / чужий і інноваційна захист від спаму позбавить Вас від проблем роботи в мережі GSM.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
При наближенні до воріт, шлагбаума або дверей, Ви набираєте мобільний номер пристрою, якщо Ваш номер зареєстрований в пам’яті, RC-27 зробить відбій зв’язку і відкриє двері, шлагбаум або ворота. З’єднання не проісходіт- гроші не знімаються. У приладі встановлено реле, яке імітує натискання кнопки на брелоку або кнопки вахтера.

НАЛАШТУВАННЯ
Інструкція проста і зрозуміла. Використовувати спеціальні драйвера і шнури — не потрібно, все максимально просто і надійно. Доступ до налаштувань — закритий перелом, який Ви можете змінити. Таким чином, можна копіювати, додавати або видаляти номера. Для внесення і видалення номерів віддалено, не потрібно виїжджати на місце. Захист від повторного запису і дублювання номерів в телефонній книзі пристрою.

КОМПЛЕКТ
— Виконавчий пристрій;
— Зовнішня антена;
— Інструкція користувача.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
— Пристрій працює — 9-28 В;
— Споживання не більше 5 Вт;
— Тип реле — NO / NC (сухий контакт);
— Умови роботи від -20 до + 50 ° С.
ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЇ
— Максимальна кількість номерів — 27;
— Максимальне споживання — 200 мА;
— Стандарт зв’язку 900/1800 МГц;
— Дальність роботи — необмежена;
— Світлодіодна індикація;
— Захист від неправильного підключення
— Розміри — 80 * 45 * 25 мм;
— Вага — 0,054 кг.

Об авторе

Все материалы представленные на сайте являются, уникальными и неповторимыми. Все права на данные контент принадлежат автору ресурса. Любое размещение контента (частично либо полностью) на других ресурсах и печатных изданиях без указания ссылки на веб сайт источник: www.odesoftami.com являются незаконными.

Если Вы нашли ошибку* или опечатку на сайте, пожалуйста, выделите текст курсором мыши, и нажмите сочетание клавиш Ctrl+W или сообщите об этом администратору. (правописание в комментариях * не модерируется).

Оставить комментарий

Увы, но Ваш IP адрес был заблокирован из за рассылки Spam. Ожидайте 333 секунды. или авторизируетесь в личном кабинете и эта форма станет доступной вновь.